کد خبر: 37609
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۵/ تیر/ ۱۳۹۸ - ۲:۰۳

شاعری بیان کرد: هیچکس نمی تواند به تنهایی مشکلات شهر اهواز را حل کند و باید با استفاده از همه ظرفیت های موجود گام های موثری برای توسعه شهر برداریم.

به گزارش خوزستان سرافراز؛ موسی شاعری شهردار اهواز ظهر سه شنبه در آیین معارفه خود؛ اظهار کرد:استاندار خوزستان نگاه ویژه نسبت به شهرداری دارد و همراهی استاندار در این مدت روحیه بخش و تاثیرگذار بود.

وی افزود: این درست نیست در تاریک خانه ها تصمیماتی گرفته شود که هدر رفت حق مردم نتیجه آن باشد.ضرب آهنگ توسعه اهواز باید سرعت بیشتری داشته باشد.

شاعری بیان کرد: هیچکس نمی تواند به تنهایی مشکلات شهر اهواز را حل کند و باید با استفاده از همه ظرفیت های موجود گام های موثری برای توسعه شهر برداریم.

شهردار اهواز؛ گفت: از عناصر دانشگاهی مدیران و نخبگان درخواست دارم کمک کنند تا اهواز را به سمت توسعه پیش بریم.

وی تصریح کرد: اولویت ما انضباط اداری، مالی و ساختاری است تامنافع مردم باز گرفته شود.

موسی شاعری گفت: اهواز جز قطب های علمی و صنعتی کشور است و با داشتن دو قوم بزرگ عرب و بختیاری می تواند با همکاری و هم افزایی آن را به جایگاه واقعی رساند.

شاعری افزود: برای اولین بار است که شورای شهر به یک نفر از بدنه شهرداری اعتماد کردند که یک فرصت مغتنم است و باید در کنار هم تلاش کنیم که اعتماد شورای شهر به بدنه شهرداری نتایج خوبی داشته باشد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک