فرمانده مرزبانی خوزستان خبر داد:
کشف محموله میلیاردی زیتون قاچاق در آبراه اروند

خوزستان سرافراز/سردار عبدالله نظرپور اظهار کرد: دریابانان پایگاه دریابانی آبادان در راستای مبارزه با قاچاق کالا و کنترل آب های ساحلی استان روز گذشته با انجام عملیاتی برنامه ریزی شده موفق شدند تا دو  فروند شناور تجاری حامل کالای قاچاق را که از کشورهای حوزه خلیج همیشه فارس به مقصد بنادر آبادان در حرکت بود را شناسایی و متوقف کنند.

وی افزود: مأموران در بازرسی دقیق از شناور توقیف شده ۱۹ هزار و ۶۰۰ کیلو گرم زیتون قاچاق و با هدف عرضه در بازار داخلی کشور بارگیری شده بود را کشف شد.

فرماندهی مرزبانی با اشاره به دستگیری ۱۰ متهم در این رابطه تصریح کرد: کارشناسان ارزش محموله کشف شده را بالغ بر ۶ میلیارد برآورد کردند که پس تشکیل پرونده مقدماتی به همراه متهمان تحویل مراجع ذیصلاح شد.

سردار نظرپور در پایان بیان کرد: قاچاقچیان و سودجویان بدانند مرزبانان خوزستان با عزم جدی خود در راستای حمایت از تولید داخلی تمام تلاش خود را برای مبارزه با پدیده شوم قاچاق به کار گرفته و با تشدید اقدامات کنترلی از ورود هرگونه کالای قاچاق به کشور قاطعانه برخورد کرده اند.

مهر/

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare