فرماندار ویژه آبادان : خدمات بی سابقه در مرکز جامع خدمات سلامت شهید چمران در منطقه شطيط

خوزستان سرافراز/ با پيگيرهاي فراوان بالاخره مركز بهداري شطيط بعد از سالها محروميت صاحب پزشک و دندان پزشک و داروخانه شد.

نماینده عالی دولت درآبادان افزود:اين مركز كه سالهاست صرفا یک ماما و کارشناس بهداشت داشت پيرو قول نماينده عالي دولت در شوراي اداري آبادان به مردم شطيط كه كمتر از يكماه پيش در شطيط تشكيل شد امروز رسما با مديريت بهداشت آبادان و تني چند از مسئولين و اهالي شطيط افتتاح شد.

دكتر موسوي فرماندار آبادان ضمن تقدير از دكتر سلمان زاده رئيس دانشكده علوم پزشكي آبادان و دكتر محمديان مديريت بهداشت آبادان،توجه هرچه بيشتر به تجهيز و ارتقاء مراكز درماني روستاها و حاشيه هاي شهر را خواستار شد.

 موسوي خاطر نشان كرد با برنامه ریزی انجام شده مرکز شطيط از امروز از نعمت پزشک و دندان پزشک و کارشناس تغذیه،کارشناس بهداشت محیط و بهداشت خانواده و داروخانه در تمام ایام هفته از شنبه تا پنجشنبه برخوردار می باشد.

وی عنوان نمود:خدمات دندانپزشکی فعلا در مراحل اولیه شامل معاینه و کشیدن دندان است و ان شاءالله در آينده اي نزديك اين خدمات تكميل تر ميگردد.

دكتر موسوي يادآور شد از روز سه شنبه پزشکان مستقر و اماده ارائه خدمات خواهند بود.

وي با ابراز خوشحالي از افتتاح خدمات جديد اين مركز عنوان كرد دولت مصمم است همه مراكز بهداري و بهداشتي را در اقصي نقاط آبادان ارتقاء دهد و خوشحالم كه قولي را كه به مردم در كمتر از يك ماه دادم امروز دانشكده علوم پزشكي آنرا عملي نمودند.

 در ادامه تلاشهاي شبانه روزی در مناطق محروم، بعد از راه اندازی مركز شبانه روزی چوئبده اين دومين مركز بهداشتی است كه برای اولين بار با خدمات جديد با پيگيريهای ايشان افتتاح ميگردد.

 گسيل شوراهای اداری آبادان به مراكز محروم كه از ابتكارات فرماندار است خروجی های بسيار مثبتی به همراه داشته و موجی از شادمانی مردم و رضايتمندی را به دنبال داشته است.

دكتر موسوی به محض افتتاح اين مركز در شامگاه امروز راهي روستاهاي بخش اروند كنار شد و با حضور مقامات محلي و مردم برنامه لايروبي انهار ١٣ گانه شهر اروند كنار و روستاها را تشريح و از نزديك بازديد بازديد ميداني كردند.

ناصرحکیمی

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare