مدیر خدمات شرکت ملی حفاری ایران:
کارگروه تخصصی مدیریت تحول اداری در بخش ترابری شرکت تشکیل شد

به گزارش خوزستان سرافراز؛ هاشم حقیقی در جریان بازدید از اداره کل ترابری شرکت و نشست با رئیس، سرپرستان و کارشناسان بخش های مختلف این اداره کل گفت: این کار گروه متشکل از هشت نفر از کارشناسان این مجموعه در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری است.

وی با بیان اینکه مشارکت کارشناسان جوان در این کار گروه با انگیزه تشویق و ترغیب آنان در کارهای های جمعی و ارایه ایده ها و نظرات تخصصی است، افزود: هدف بررسی چالش ها و نقاط ضعف و قوت در جهت ارایه راهکارهای موثر به منظور آسان سازی روند خدمات در شرکت می باشد.

حقیقی اظهار کرد: بررسی عملکردها در گستره فعالیت ترابری از جمله جابجایی دستگاه های حفاری، خدمات خودرویی اعم از سبک و سنگین، بروز رسانی سیستم ها و برنامه های نرم افزاری و تهیه گزارش های مستند و مدون از مواردی است که در شرح وظایف کارگروه پیش گفته تعریف شده است.

مدیر خدمات شرکت ملی حفاری ایران با اشاره به اینکه شناسایی نیروهای جوان و نخبه در این مدیریت و استفاده از توانمندی های آنان از نکاتی است که مورد اهتمام ویژه قرار دارد، گفت: نتایج اقدامات این کارگروه در حوزه مدیریت طرح و در خصوص کاربست آنها تصمیم گیری خواهد شد.

وی همچنین در بازدید از مراحل جابجایی دکل ۹۳ فتح در خصوص اقدامات موثر در زمینه کاهش زمان نقل و انتقال دکل ها و بهینه سازی هزینه ها با مسئولان و متخصصان اجرایی به تبادل نظر پرداخت.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare